3 mało znanych perfum, które sprawiają, że mężczyźni się odwrócić

Istnieje szereg powodów, dla których współczesny człowiek — mężczyzna lub kobieta — cieszy się perfumami. Po pierwsze, to jest po prostu przyjemnie. Fakt posiadania jakościowo złożoną kompozycją, swoistym dziełem sztuki, mających wpływ na podświadomość i uczucia, podnosi naszą samoocenę. Tak samo aromatyczne chmura w swoim odkrywaniu daje wiele przyjemnych doznań posiadaczowi — od uczucia czystości do świadomości przynależności do określonego kręgu koneserów smaków.

Po drugie, stosowanie perfum — to przyjęcie nowych akcentów w sposobie, podkreślenie indywidualnych cech osobowości, jej interesów i aspiracji. Nic dziwnego, że każdy chce perfum ludzie starają się znaleźć "swoje parfyumernoe ja", czyli wyrażenie swojej duszy w aromatycznych nutach i ich grze zorganizowanej przez utalentowanym mistrzem perfum.

Po trzecie, i to jest bardzo ważne, powonieniowi wrażenia smaku, od jego ujawnienia na skórze konkretnej osoby silnie wpływają na innych. Attraktivnye właściwości perfumy były używane przez ludzkość od czasów starożytnych. Ale i nowoczesne panie w wieku, pełna zgiełku i ruchliwej ruchu, z powodzeniem mogą używać opłacony z góry utworu, aby przyciągnąć męskiego zainteresowania. Dziś do tego nie musisz kupować najdroższe nieskręcona lub perfumy. Trzy przykłady perfum, nie należących do popularnych i stary, ale zmusza mężczyzn do poszukiwania źródła ekscytującym zapachu, omówione poniżej.

Perfumy damskie Afnan Supremacy Pour Femme Purple

Kompozycja ta została opracowana w 2014 roku marki Afnan z zjednoczone emiraty ARABSKIE. Orientalne perfum zawsze potrafili mieć szczególny wpływ na ludzi poprzez oddziaływanie na zmysły węchu. Ale w fiolce Supremacy Pour Femme nie znajdziesz tyaghelovatyh przypraw, dymu-ladannyh wskazówek lub modnego w ostatnim czasie uda. Tu tylko to, co chce wdychać ponownie i ponownie. Start pełen vzryvnymi falami cytrusowych nut; serce otwiera się słodkimi nutami owocowymi, skojarzonymi z optymizmem, zdrowiem i ghizneradostnostyyu. Nieco bardziej spokojna baza oddaje wanilii, ambry i piżma. Ogólnie zapach tworzy pełne poczucie piękna, młoda, pełna życia, emocji i napęd kobiety, przy całej dynamikę życia zachowując delikatność i czystość. Taki efekt nie może pozostać niezauważone mężczyznami. Nawiasem mówiąc, zapach brzmi to bardzo nowoczesne, modne i powszechnie z pozycji narodowych tradycji.

Perfum Afnan Supremacy Pour Femme Purple

Perfumy Ferrari Noble Fig

Pierwszą rzeczą, co warto zauważyć — to unisex. Po drugiej-większość osób z tej branży perfumerii wodę ludzi kojarzy ją ze słowami: czystość, zadbany, poważanie, wysoki smak. W przeciwieństwie do poprzedniego zapach, Noble Fig nie ponosi słodkiego lub nadmiernie optymistyczne naładowania. Jest to dość surowy fougères, jeśli stosuje się go na skórę. Magia dzieje się przy nakładaniu na włosy i ubranie — zapach otwiera się figami, a nie z owoców i liści, a jeszcze szałwią, mandarynkami, miękką pudrem i neagressivnymi pachulyami.

Perfumy Ferrari Noble Fig

Ferrari Noble Fig nie można nazwać tomnym, intrygujące, wieczornym lub seksownym zapachu, nie zawiera feromony. Jednak kompozycja ta należy do przyciągające uwagę, tak wysoki i elegancki. Perfumy ponosi znak szlachetności, godności, bez zarozumiałości, dumę lub arogancji. To zapach bycia niesplamionym i dążenie do doskonałości — nie w gendernom, a w powszechnym tego słowa znaczeniu. I to jest aspekt zwraca uwagę wcale nie mniej, niż najjaśniejsza wygląd. A biorąc pod uwagę fakt, że kompozycja nie należy do najbardziej reklamowanym, promowane i popularny, w pełni można zaliczyć do kategorii nishevoy perfum.

Perfumy Homoelegans Like A Jewel

Ostatni w trójce opisanych w tym artykule zapachów, które sprawiają, że mężczyźni obracać głowy w ślad i szukać obladatelynicu wspaniałego linii, jest unisex Like A Jewel (2019) włoskiej marki Homoelegans. Jego opis jest utrudnione tym, że firma do tej pory starannie ukrywa skład piramidy duchów, a także autora, sochinivshego arcydzieło. Dlatego muszą poruszać się tylko na źródło inspiracji, który prowadził mistrzów do rozwoju idei perfum. Takim źródłem stała się historia i kreatywności muzycznej grupy Queen, w szczególności, osobowość jej lidera Freddiego Mercury ' ego.

Perfumy Homoelegans Like A Jewel

Jego sceniczny wizerunek, energia, szczerość, niesamowita charyzma i porywające charakter do tej pory sprawiają, że serce bije szybciej, a melodie i słowa piosenek płyną w żyłach prąd elektryczny. To człowiek błyszczące, i taki sam odblask na swojego właściciela lub właścicielkę nakłada zapach Homoelegans Like A Jewel. Pozostaje zrozumieć najważniejsze — te perfumy nie użyli magii, ale pozwalają poczuć swoją siłę i osobowość, i dają możliwość być sobą. A co może być bardziej atrakcyjne dla innych?