3 kroki jak kobietę uwieść mężczyznę z pomocą perfum

Nie jest tajemnicą, że zadając ulubione perfumy, nie tylko dajemy sobie dobry nastrój, ale i liczymy na to zdobyć uwagę i podziw płci przeciwnej. Dobra wiadomość: istnieje kilka sposobów, aby mieć gwarancję, entuzjastyczne i zainteresowane spojrzenia innych mężczyzn. Bądźcie pewni, że się oprzeć przed Tobą staje się zupełnie niemożliwe!

Sposób pierwszy: powitanie

Zdorovayasy z sympatycznym mężczyzną Ci, pocałuj go w oba policzki. Gdy w kolejce dotknąć lewej i prawej policzkach lekkie pocałunki, zbliżania się do niego na tyle, że słucha nutki ulubionego perfum. Dlatego tak ważne jest, aby nałożyć kropelkę perfum za uchem, na nadgarstku, a także rozpylić trochę intensywniejszy aromat bezpośrednio na włosy. Włosy doskonale utrzymują zapachy. W pierwszych sekundach mężczyzna nasycony do Ciebie sympatią i zainteresowaniem, być może, nawet nie zdając sobie z tego sprawę, co dokładnie zrobiłeś tak hooked.

Sposób drugi: niespodzianka

Jeśli związek zaszli trochę dalej, i razem niezapomnianą noc, zostaw aromatyczne wspomnienie o sobie. Można ukradkiem nałożyć trochę swojego perfum na poszewkę lub kołdrę — i jakiś czas później mężczyzna usłyszy Twój zapach i będzie pamiętał o Was. Można również nałożyć zapach na t-shirt lub rękawicę i schować ją do torby Twojej wybrance. Za jakiś czas, z dala od Ciebie, on rasstegnet zamek torby i jakby ponownie znajdzie się w Twoich ramionach.

Sposób trzeci: pozyskiwanie uwagi

Ta sztuczka jest dobre w tej sytuacji, gdy Masz zamiar poznać priglyanuvshimsya mężczyzną. Tu potrzebny jest jakiś świeży i zmysłowy zapach. Na przykład, taka jak kwiatowo-piżmowy Montale Roses Musk. Te perfumy brzmią tak bogaty i intensywny, że po prostu nie pozostawiają szans nie zakochać się w Tobie. Korzystaj z nimi stale — i wkrótce ich luksusowy i uroczy zapach będzie się kojarzyć z Tobą i tymi emocjami, które powoduje, że rozmowy z Tobą. Wkrótce mężczyzna zaczyna słyszeć Twoje podejście z daleka!

Jak widać, perfumy to nie tylko miły dodatek, ale i najbardziej obecnie broń uwodzenia. I, jak każda broń, to musi być przemyślane. I, co najważniejsze, w miarę: staraj się nie nakładać zbyt dużo perfum, w przeciwnym razie nawet najbardziej elegancki i zmysłowy motyw może stać się zbyt uciążliwe.